روز جهانی آب: همکاری در خصوص مسائل مرتبط با آب

در سال 2013 به دنبال جشن سال بین المللی همکاریهای آب، روز جهانی آب نیز به همکاری در زمینه آب اختصاص داده شد. برای ایجاد نوعی تعادل بین تقاضا از یک سو و  اولویتهای متفاوت از سوی دیگر و همچنین تقسیم عادلانه این منبع ارزشمند باید همکاریهایی در این بین صورت بگیرد. به دلیل اهمیت آب در تمامی بخشها، سهامدارانی که نقشی در مدیریت آب ندارند نیز می بایست مشارکت کنند. همکاری در زمینه آب مابین گروه های مختلف اجتماعی، بخشهای اقتصادی، دولتهای منطقه ای، کشورها و نسلهای امروز و فردا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چراکه نه تنها تقسیم عادلانه و سلامت آب را می توان تظمین نمود بلکه می توان نوعی رابطه صلح آمیز بین مردم ایجاد نمود.

جشن رسمی روز جهانی آب به میزبانی هلند در شهر لاهه برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت، سعی شده تا از تمامی سهامدارن اصلی تا جای ممکن دعوت شود. افرادی که ارتباطی مستقیم یا حتی غیر مستقیم در رابطه با مسائل مربوط به آب دارندثبت نظر شما

نام :

ایمیل :

نظر :آخرین اخبار


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا