راهنمای سفارش گواهینامه در ایزو کارت

مرحله اول : انتخاب گواهینامه

راهنمای دریافت گواهینامه ایزو

اولین گام در روند سفارش گواهینامه ، انتخاب مناسبترین گواهینامه برای مرتفع نمودن نیاز سازمان شما می باشد ، برای این کار ما از 4 راه می توانیم اقدام کنیم :

در صورتی که نیاز به یک گواهینامه دارید یا می خواهید با مشروح یک گواهینامه آشنا شوید بر روی گزینه گواهینامه ها در منو کلیک کرده یا به بخش " انواع ایزو ها" در صفحه اول بروید و گواهینامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید  .


ایزو کارت به مناسبت های گوناگون تجاری اقدام به ارائه تخفیف با گواهینامه های مرتبط با آن مناسبت می کند این موارد به صورت خودکار بر روی بنر تخفیف صفحه اول قرار داده می شوند


اگر می خواهید گواهینامه خود را همراه با مزایای ایزو کارت تهیه کنید در صفحه اصلی در بخش ایزو کارت ها بر روی یکی از ایزوکارت ها طلایی ، نقره ای یا برنزی کلیک نمایید


اگر می دانید چه گواهینامه ای می خواهید و نیاز به مطالعه بیشتر راجع به شرح آن ندارید بر روی آیکون سبد روی گواهینامه موجود در صفحه اول کلیک کنید .


E ICON PNG اگر می خواهید بدانید چه گواهینامه هایی به زمینه فعالیت یا صنعت شما مربوط می شود به بخش "ایزو صنعت شما" در منوی بالای سایت و یا " دسته بندی گواهینامه ها از روی زمینه فعالیت " در صفحه اول بروید و صنعت یا زمینه فعالیت خود را در آنجا بیابید.


 white blue F icon png اگر مشتری ایزو کارت هستید و به خدمات اضافی نیازمندید و یا به هنگام سفارش گواهینامه نیازمند خدمات بیشتری از ایزو کارت هستید می توانید خدمت مورد نیاز خود را از بخش "خدمات" صفحه اول پیدا کرده و آن را سفارش دهید .

 


مرحله دوم : سفارش گواهینامه

شرکت گواهی دهنده ایزو

با استفاده از تمامی روش های مرحله اول (به غیر از روش ) نهایتا به صفحه مربوط به گواهینامه انتخابی خود ( صفحه ای مشابه عکس بالا) می روید در این مرحله به ترتیب مراحل ذیل را طی کنید :

شرح گواهینامه و دیگر اطلاعات مربوط به آن را با دقت مطالعه فرمایید .


از هزینه کامل صدور آگاه شوید ( اگر گواهینامه به دلیل مناسبت های احتمالی دارای تخفیف شود بر روی مبلغ خط زده شده و مبلغ مشمول تخفیف در زیر آن نمایش داده می شود )


  از مبلغ پیش پرداخت صدور گواهینامه مطلع شوید ، در اینجا لازم است بدانید در مراحل بعدی برای پرداخت این مبلغ از 3 طریق می توانید اقدام کنید 1- پس از عقد قرارداد رسمی با شما 2- آنلاین ( با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب ) 3- پرداخت نقدی به وسیله واریز به حساب ، کارت به کارت و یا اینترنت بانک .


بر روی دکمه سفارش گواهینامه کلیک کنید .


مرحله سوم : پیش فاکتور

پیش فاکتور

در این مرحله شما پیش فاکتور سفارش خود را مشاهده می کنید ، بنا به دستور سامانه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت میزان 6% مالیات بر ارزش افزوده به هزینه سفارش شما افزوده خواهد شد ، در این مرحله روند ذیل را طی نمایید :

دارندگان ایزوکارت می توانند کد تخفیف موجود بر روی کارت خود را در این بخش وارد کنند تا از میزان تخفیف مشخص شده بر روی کارت بهره مند گردند.


هزینه پیش پرداخت را به همراه مالیات بر ارزش افزوده ملاحظه فرمایید ، یادآور می شویم در صورتی که سازمان شما برای برای پرداخت این مبلغ نیاز به قرارداد رسمی داشت ایزو کارت آن را برای شما فراهم خواهد نمود .


بر روی دکمه تسویه کلیک نمایید تا به مرحله بعد بروید.مرحله چهارم : ورود به پنل کاربری یا ثبت نام

 

 

 در صورتی که هنگام سفارش در سایت عضو و وارد پنل کاربری خود نشده باشید این صفحه به شما نمایش داده خواهد شد در غیر این صورت به طور مستقیم به مرحله " اطلاعات ارسال "خواهید رفت .
احتمالا بارها با چنین صفحه هایی در فضای اینترنت رو به رو شده اید ، برای رفتن به مرحله بعد اگر در سایت ثبت نام کرده اید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه ورود کلیک نمایید و  اگر هنوز در سایت ثیت نام ننموده اید بر روی دکمه سبز رنگ ثبت نام کلیک کنید و فیلد های مربوطه را به دقت کامل کرده (همه فیلد ها ضروری میباشند به یاد داشته باشید ایزو کارت از سیاست نگهداشت حریم شخصی و اطلاعات استفاده می کند بنا بر این از ورود اطلاعات خود به ایزو کارت اعتماد کنید) و سپس بر روی دکمه مشکی رنگ ثبت نام کلیک نمایید .  

 

مرحله پنجم : اطلاعات ارسال

در این مرحله شما اطلاعات تماس و آدرس سازمان خود را جهت برقراری ارتباط به ایزو کارت می دهید :

در اولین نوبت مشاهده این صفحه ، صفحه ای مشابه صفحه بالا به شما نمایش داده می شود ، در این مرحله شما ابتدا ( ) تمامی اطلاعات مربوطه را به دقت و کامل پر کرده و سپس بر روی دکمه مرحله بعد () کلیک می کنیم .

در نوبت های بعدی این صفحه به صورت بالا نمایش داده خواهد شد ، اطلاعات ارسال شما در سیستم ذخیره شده است ، اگر اطلاعات ارسال و تماس برای سفارش جدیدتان همان اطلاعات اصلی سازمان شما است که قبلا وارد کرده اید  بر روی بخش  ( ) کلیک کنید و آدرس خود را انتخاب نمایید ، اما اگر نیاز به درج آدرس دیگری بود گزینه آدرس جدید را انتخاب کرده و به یاد داشته باشید در این حالت ( آدرس جدید ) در گزینه های پرداخت تنها گزینه پرداخت آنلاین  نمایش داده خواهد شد . در نهایت برای رفتن به مرحله بعد بر روی دکمه مرحله بعد ( ) کلیک نمایید .

مرحله ششم : روش ارسال

در این مرحله شما روش ارسال مدارک ، اسناد و در نهایت گواهینامه خود را مشخص می کنید :

 

ارسال با پیک : این گزینه مخصوص تهران بوده و با انتخاب آن مبلغ ده هزار تومان به فاکتور شما افزوده خواهد شد .ارسال با پست پیشتاز : این گزینه بیشتر برای شهرستان ها به کار می رود و هزینه آن مطابق با تعرفه شرکت پست پیشتاز می باشد.

 

مرحله هفتم :  نحوه پرداخت

روش پرداخت

در این مرحله شما روش پرداخت پیش پرداخت گواهینامه (های) خود را از میان یکی از گزینه های زیر انتخاب می کنید :

 

بعد از عقد قرارداد رسمی : در این روش شما به ما اعلام می کنید که ابتدا قرارداد رسمی برای شما ارسال شود سپس مبلغ را واریز خواهید کرد ، عیب این روش انسبت به دیگر روش ها ین است که  همچون سیستم های سنتی تا زمانی که قرارداد بسته نشود و پیش پرداخت واریز نگردد روند کار شما به جریان نخواهد افتاد .


پرداخت آنلاین : شما از طریق تمامی کارت های عضو شتاب می توانید از این روش استفاده نمایید ،  این روش سریع ترین در میان این سه گزینه است ، در این روش به محض پرداخت آنلاین روند سفارش شما به جریان افتاده و نیازمندی ها و زمان ممیزی مشخص خواهد شد .


  انتقال وجه : این روش خود شامل روش های زیر است :
1- انتقال وجه = وایز به حساب از طریق مراجعه به بانک و دریافت فیش نقدی
2- کارت به کارت : واریز مبلغ به کارت از طریق باجه های خودپرداز
 3- از طریق اینترنت بانک

مرحله هشتم : مرور سفارش

فاکتور اینترنتی

در این مرحله شما می توانید مروری بر روی سفارش خود داشته باشید ، در صورتی که از میان گزینه های پرداخت گزینه پس از عقد قرارداد رسمی را انتخاب کرده باشید این مرحله ، مرحله آخر سفارش خواهد بود و بعد از آن به پنل کاربری خود خواهید رفت .


پس از کلیک بر روی دکمه سفارش :

یک پیامک به شماره موبایل شما با این مضمون ارسال می شود : " سفارش شما در سایت iso-co با کد .... با موفقیت ثبت شد . "


فاکتور سفارش شما به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد .


 مرحله نهم : پرداخت آنلاین یا دستی

این مرحله زمانی نمایش داده می شود که شما در میان گزینه های پرداخت گزینه پرداخت آنلاین یا پرداخت نقدی را انتخاب کرده باشید ، با توجه به انتخابی که کرده اید امکانات این مرحله نیز متفاوت خواهد بود :

پرداخت آنلاین :

پرداخت آنلاین

پس از انتخاب در گاه بانک خود و اطمینان از مبلغ قابل پرداخت بر روی دکمه تائید کلیک کنید تا به درگاه بانک هدایت شوید .

 


در صورتی که پرداخت آنلاین را انتخاب کرده اید و به هر دلیلی ( نداشتن cvv2 ، قطع بودن شتاب و... ) می توانید بر روی دکمه پرداخت دستی کلیک نمایید .
درگاه بانک :


در این مرحله شما به درگاه بانک انتخابی وصل می شوید :
دقت کنید در نام فروشگاه ایزوکارت نوشته شده باشد
اطلاعات مربوط به کارت خود را وارد کنید ، در صورتی که در موردی ابهام داشتید بر روی آیکون علامت سوال رو به روی آن کلیک کنید تا توضیحات آن مورد نمایش داده شود ، پیشنهاد می شود برای رعایت موارد امنیتی هنگام وارد کردن اعداد از صفحه کلید امن استفاده کنید .
پرداخت خود را تائید کنید و صبر نماید تا اطلاعات ارسال از بانک به ایزو کارت ارسال شود


انتقال وجه :

انتقال وجه

دقت کنید مبلغی که انتقال می دهید دقیقا همان مبلغی باشد که در اینجا ذکر شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

  انتقال وجه : این روش خود شامل روش های زیر است :
1- انتقال وجه = وایز به حساب از طریق مراجعه به بانک و دریافت فیش نقدی ، در صورتی که این گزینه را انتخاب نمودید علاوه بر تاریخ واریز وجه نام بانک و شماره فیش خود را در بخش های مربوطه وارد نمایید
2- کارت به کارت : واریز مبلغ به کارت از طریق باجه های خودپرداز ، در صورتی که این گزینه را انتخاب نمودید علاوه بر تاریخ واریز وجه نام بانک و چهار رقم آخر شماره کارت خود را در بخش های مربوطه وارد نمایید
 3- از طریق اینترنت بانک ، در صورتی که این گزینه را انتخاب نمودید علاوه بر تاریخ واریز وجه نام بانک و شماره حساب خود را در بخش های مربوطه وارد نمایید


white blue C icon pngبر روی دکمه تائید کلیک کنید تا پشتیبانان ایزو کارت نهایتا طی مدت 24 ساعت با شما تماس بگیرند .


 • ایزو کارت چیست ؟
  با مزایای ایزو کارت آشنا شوید
 • ایزو چیست ؟
  سازمان جهانی استاندارد سازی
 • ایزو 9001
  استاندارد جهانی مدیریت کیفیت
 • ممیزی ایزو
  راهنمای نحوه ممیزی
 • شرکت گواهی دهنده ایزو
  معایب سیستم های سنتی اخذ ایزو
 • استاندارد محیط زیست
  ایزو 14001 : استاندارد جهانی محیط زیست
 • ممیزی ایزو
  روش اجرايي مميزي داخلي ایزو , استاندارد ایزو , پیاده سازی ایزو , روش اجرایی ایزو,
 • مستندات ایزو
  راهنمايي هاي براي تهيه مستندات سيستم مديريت كيفيت ایزو , گواهینامه ایزو , دستورالعمل ایزو , ایزو18001,
 • نظامنامه ایزو
  نظامنامه کيفيت ایزو , ایزو 9001, دانلود ایزو , پیاده سازی ایزو,
 • اخذ گواهینامه ایزو
  ایزو، گواهینامه ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت گواهی دهنده ایزو ، مشاوره ایزو ، مشاور ایزو، اخذ ایزو،ایزو 9001 ، الزامات ایزو
 • ایزو چیست؟
  ایزو، گواهینامه ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت گواهی دهنده ایزو ، مشاوره ایزو ، مشاور ایزو، اخذ ایزو،ایزو 9001 ، الزامات ایزو

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا