ایزو کارت چیست؟

ایزو کارت چیست؟
ایزو کارت در سه طرح طلایی، نقره ای و برنز خدمات گسترده و متنوعی را برای سازمان ها ارائه می کند. این خدمات در حوزه صدور گواهینامه های ایزو، ارائه خدمات گپ آنالیز و مشاوره، برگزاری کارگاههای آموزشی و بسیاری خدمات مورد نیاز دیگر سازمان می باشد.

پیدایش ایزو کارت

ایده اولیه ایزو کارت و تاسیس موسسه ایده نوآوران راژمان توسط  امیر دهقان ( بنیانگذار ایزو کارت) با آگاهی از مشکلات مشتریان در زمینه دریافت استانداردهای ایزو و انتخاب شرکت مشاوره و شرکت گواهی دهنده صورت گرفت. همزمان با فعالیت های مشاوره و آموزش های تخصصی ثبت موسسه بهسان مدیریت پرشین در سال 88 و ثبت موسسه ایده نوآوران راژمان در سال 90 آغاز شد.

خدمات وب سایت ایزو کارت

فعالیت اصلی ایزو کارت عقد قرارداد با شرکت های گواهی دهنده  معتبر استاندارد جهانی در سراسر جهان و انجام امور مشاوره، آموزش و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و صدور گواهینامه های بین المللی ایزو به صورت نوین و آنلاین می باشد همچنین این سازمان در راستای گسترش معلومات عمومی فعالان کشور و حمایت از علاقه مندان به مطالعه آخرین رویدادهای حوزه استانداردسازی ، روزانه به روز ترین اطلاعات این حوزه را از مراجع معتبر جمع آوری کرده ، توسط مترجمان مجرب ترجمه کرده و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می دهد .

دلیل پیدایش

دغدغه اصلی ایزو کارت حل مشکلات سازمان ها در زمینه اطمینان به اعتبار گواهینامه های ایزو، قیمت گذاری سلیقه ای در روش های سنتی و بررسی عملکرد سازمان های مشاوره و گواهی دهنده مطابق با مستندات گواهینامه ها در طی صدور آن می باشد .

حرف آخر

ایزو کارت به عنوان خدمتی نوین، به صنایع اجازه می دهد تا به راحتی و در هر زمانی، از خدمات مشاوره، ممیزی و صدور گواهینامه های ایزو بهره ببرند. مدیران شرکت هایی که به دنبال بهبود در سازمان خود می باشند، می توانند با تهیه ایزو کارت برای سازمان خود، به صورت مستمر از خدمات ما بهره بگیرند.
ما با بهره گیری از ممیزین با تجربه و با صلاحیت و بهره گیری از آخرین فنون ممیزی و بکارگیری متدهای روانشناسی ممیزی و بکارگیری آخرین متدولوژی و تکنولوژی اطلاعات در تهیه و تدوین و ارزیابی گزارشات ممیزی منجر به افزایش توان جوابگوئی و تسریع درخواسته های مشتریان می شویم. ما درطی سالیان متمادی بصورت گروه متخصصین بین المللی توانسته ایم همراه کارآفرینان ، متخصصین ، سرمایه گذاران و صنعتگران بوده و افتخار ایجاد روابط محکم کاری و علمی و مشتریان وفادار را داریم.

 • ایزو کارت چیست ؟
  با مزایای ایزو کارت آشنا شوید
 • ایزو چیست ؟
  سازمان جهانی استاندارد سازی
 • ایزو 9001
  استاندارد جهانی مدیریت کیفیت
 • ممیزی ایزو
  راهنمای نحوه ممیزی
 • شرکت گواهی دهنده ایزو
  معایب سیستم های سنتی اخذ ایزو
 • استاندارد محیط زیست
  ایزو 14001 : استاندارد جهانی محیط زیست
 • ممیزی ایزو
  روش اجرايي مميزي داخلي ایزو , استاندارد ایزو , پیاده سازی ایزو , روش اجرایی ایزو,
 • مستندات ایزو
  راهنمايي هاي براي تهيه مستندات سيستم مديريت كيفيت ایزو , گواهینامه ایزو , دستورالعمل ایزو , ایزو18001,
 • نظامنامه ایزو
  نظامنامه کيفيت ایزو , ایزو 9001, دانلود ایزو , پیاده سازی ایزو,
 • اخذ گواهینامه ایزو
  ایزو، گواهینامه ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت گواهی دهنده ایزو ، مشاوره ایزو ، مشاور ایزو، اخذ ایزو،ایزو 9001 ، الزامات ایزو
 • ایزو چیست؟
  ایزو، گواهینامه ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت گواهی دهنده ایزو ، مشاوره ایزو ، مشاور ایزو، اخذ ایزو،ایزو 9001 ، الزامات ایزو

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا