سیاست نگهداشت حریم شخصی و اطلاعات

سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران در ایزو کارت

ایزو کارت  تاکید بسیاری بر قوانین نگهداشت  حریم خصوصی و اطلاعات کاربران این سایت دارد. این سند مشروح  اطلاعات خصوصی و طریقه استفاده ایزو کارت از آنها است :

اطلاعات :

با ثبت نام در ایزو کارت مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. در ادامه فعالیت در این سایت و درخواست برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.
 پس از ورود به سایت ٬ به عنوان کاربر ایزوکارت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در ایزو کارت نمی باشد.
ایزو کارت اطلاعاتی از قبیل IP ایزو کارت اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از ایزو کارت قرار نخواهد گرفت .

تغییر اطلاعات

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت ما وارد کرده اید. شما نمیتوانید حساب خود را به طور کامل حذف نمایید و تنها مدیری سایت مقدور به این کار است ..

محدودیت ها

ایزوکارت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های ما نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم ایزوکارت در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

آرزوی ما این است که با عمل کردن به حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما کاربر گرامی  در استفاده از سیستم ایزو کارت را داده باشیم. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال از راههای ارتباطی معرفی شده در سایت آن را مطرح و در صورت بروز هرگونه تخلف آن را از طریق شماره 22654321 مستقیما به اطلاع مدیریت ایزوکارت برسانید .

 • ایزو کارت چیست ؟
  با مزایای ایزو کارت آشنا شوید
 • ایزو چیست ؟
  سازمان جهانی استاندارد سازی
 • ایزو 9001
  استاندارد جهانی مدیریت کیفیت
 • ممیزی ایزو
  راهنمای نحوه ممیزی
 • شرکت گواهی دهنده ایزو
  معایب سیستم های سنتی اخذ ایزو
 • استاندارد محیط زیست
  ایزو 14001 : استاندارد جهانی محیط زیست
 • ممیزی ایزو
  روش اجرايي مميزي داخلي ایزو , استاندارد ایزو , پیاده سازی ایزو , روش اجرایی ایزو,
 • مستندات ایزو
  راهنمايي هاي براي تهيه مستندات سيستم مديريت كيفيت ایزو , گواهینامه ایزو , دستورالعمل ایزو , ایزو18001,
 • نظامنامه ایزو
  نظامنامه کيفيت ایزو , ایزو 9001, دانلود ایزو , پیاده سازی ایزو,
 • اخذ گواهینامه ایزو
  ایزو، گواهینامه ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت گواهی دهنده ایزو ، مشاوره ایزو ، مشاور ایزو، اخذ ایزو،ایزو 9001 ، الزامات ایزو
 • ایزو چیست؟
  ایزو، گواهینامه ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت گواهی دهنده ایزو ، مشاوره ایزو ، مشاور ایزو، اخذ ایزو،ایزو 9001 ، الزامات ایزو

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا